Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Багатофункціональний вібратор 3 в 1 (USB)
| Виробник | We Love |
| Режим роботи | |
| Колір | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Дополнительная информация | Размер упаковки 23X8X5 cm |
| Совместимость | Лубриканты на водной основе |
| В комплекте | USB кабель для зарядки |
| Гарантия | Производитель|один год |
| Максимальный диаметр | 4 см |
| Максимальная длина | 13 см |
| Время зарядки | 2 часа |
| Тип питания | USB|Li-ion – аккумулятор |
| Управление | Встроенные кнопки |
| Количество режимов вибрации | 12 |
| Стимуляция | Анальная|Вагинальная|Клиторальная|Анально-вагинальная|Стимуляция точки G |
| Тип | Вибратор-кролик|Для точки G|Клиторальный вибратор|Анальный вибратор|Двухсторонний вибратор|Вибратор вагинально-клиторальный|Вибратор |
| Бренд | We Love |
| Дополнительные разделы | Стимуляция точки G|Анальные игрушки|Вибратор Rabbit|Двойной вибратор|Вибраторы вагинальные |
| Раздел | Все типы вибраторов |
| Артикул для отображения на сайте | FZDB-RB-725 |
| Название | Многофункциональный вибратор 3 в 1 (USB) |
| Короткое описание | Вибратор 3в1 для стимуляции клитора, вагинальной стимуляции и стимуляции ануса - это многофункциональная секс-игрушка для доставления неповторимого удовольствия. |
| Наличие | В наличии |
| Цена | 1473.00 |
Читати повністю
Сховати
Опис Багатофункціональний вібратор 3 в 1 (USB)
Спектр відчуттів, які можна отримувати від сексу, надзвичайно широкий. Вібратор 3 в 1 це відразу три види особливо ніжного задоволення. Іграшка має три відростки, призначених для того, щоб одночасно пестити піхву, клітор і анальний отвір. Привабливий дизайн з обтічною ергономічною формою сприяє ідеальному приляганню до тіла і легкому проникненню.
Іграшка виконана з високоякісного бархатистого силікону преміум-класу. Особлива форма вібратора ретельно продумана і кожен відросток має своє призначення. Відросток для вагінальної стимуляції має гладкі лінії, що забезпечує легке введення та стимуляцію піхви. Для ласк клітора передбачений відросток у вигляді кролика з м'якими вушками, який буде ніжно, але наполегливо стимулювати клітор, передаючи йому максимум вібрації. Анальний відсток виконаний у вигляді анального ланцюжка з кульками. Так він стимулюватиме чутливі зони саме всередині анального отвору. Одночасні ласки всіх трьох ерогенних зон, безсумнівно, принесуть яскраві незабутні оргазми. Окремо варто розповісти про багатофункціональну вібрацію, яку має. Вібратор має три моторчики - по одному в кожному відростку! Управління відбувається за допомогою кнопок на підставі рукоятки, якими легко управляти іграшкою в процесі.
Увага! Використовувати вібратор потрібно лише з лубрикантами , заряджати тільки від USB порту ноутбука або системного блоку комп'ютера, або адаптера від мережі, що має силу струму більше 0,5А та напругу 5В.
Бережіть вібратор від механічних пошкоджень. Це продовжить життя іграшці та зробить використання більш комфортним та приємним.
Після використання вібратор необхідно промити теплою, проточною водою та обробити засобом для догляду за секс-іграшками. Протирати спиртом або засобами, що містять спирт, не можна!