Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 32 кг |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість циліндрів | |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.6 л. с. |
| Тип | |
| Тактность двигуна | |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Глибина обробки | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Об'єм травозбірника | 45 л |
| Тип приводу коліс | |
| Тип приводу | |
| Ширина обробки | 400 мм |
| Кількість регулювань глибини обробки | |
| Размер задних колес | 180 мм |