Маркетплейс твоєї Країни![]()
Безконтактний інфрачервоний термометр для тіла EL-FHT-1
В наявності
Код:004044610
Характеристики Безконтактний інфрачервоний термометр для тіла EL-FHT-1
| Виробник | |
| Вага | 0.16 г |
| Висота | 153 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Довжина | 93 мм |
| Тип | Термометр |
| Принцип действия | Инфракрасный |
| Тип визуализации | Текстово-цифровой |
| Единица измерения | °С/°F |
| Максимальный диапазон измерений | 100 |
| Минимальное рабочее расстояние | 0.05 |
| Максимальное рабочее расстояние | 0.15 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Монитор | LCD |
| Дополнительный источник питания | Батарейки одноразовые |
| Напряжение | 3 |
| Упаковка | Коробка |
| Доставка/Оплата | Срок доставки 5 дней / Предоплата от 200,00 грн. |
Читати повністю
Сховати
Опис Безконтактний інфрачервоний термометр для тіла EL-FHT-1
Безконтактний інфрачервоний термометр для тіла FHT 1 розроблений для безконтактного вимірювання температури тіла, чола і інших поверхонь тіла дорослих і дітей. Це безконтактний, інфрачервоний термометр - їм не треба водити по тілу, чекати час, поки температура набіжить. Протягом секунди термометр виміряє температуру тіла, навколишнього середовища - води, повітря, будь-якого предмета.Термометр може також застосовуватися для вимірювання температури дитячого харчування і води для купання, а також кімнатної температури. Особливості термометра:
безконтактний Висока точність вимірювання Два температурні режими: шкала Фаренгейта і шкала Цельсія Автоматичні збереження даних при відключенні Забезпечення функції вибору об'єкта: тіло людини, предмет підсвічування Перевага безконтактного термометра FHT - 1:
Висока точність вимірювань (похибка 0,1 градус Цельсія); Миттєвий результат (одержання даних про температуру за 0,5 секунди); Легкість вимірювання температури; Простота у використанні; Універсальність (можна виміряти температуру тіла і температуру оточуючого середовища).
Характеристики:
Модель
FHT -1
метод вимірювання
безконтактний
ефективна відстань
5-15cм
температурні режими
Людина: 32.0 ° C -42.9 ° C (89.6 ° F-109.2 ° F)
Предмет: 0 ° C-100 ° C (32 ° F-212 ° F)
точність
Людина: ± 0.2 ° C / 0.4 °
Предмет: ± 1.0 ° C / 1.8 ° F
батарея
2pcs × 3V AA
споживана потужність
виключенний≤10uW
робочий режім≤30mW
пам'ять
32 набори
дисплей
LCD Backlight
Одиниця виміру температури
Цельсій, Фаренгейт
автоматичні виключення
10 с.
Розмір
93мм * 153мм * 41мм
вага
160 гр.
Зображення змодельовані і надаються тільки з Ілюстраційні метою.
Характеристики зовнішнього вигляду, дизайну і графічного інтерфейсу, які не впливають на роботу приладу, можуть бути змінені без попередження.
Ваш виріб може відрізнятися від того, що зображено на малюнку.