Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Матеріал корпусу | |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | |
| Призначення | |
| Стан | |
| Мінімальна кратність | 1 х |
| Максимальна кратність | 20 х |
| Тип | Бинокль |
| Доставка/Оплата | Срок отгрузки 5 дней/ Аванс 200 грн. |
Характеристики Бінокль Binoculars W3 20X50 7351 50 мм Black EL-529
В наявності
Код:004044109