Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Блок живлення 12В / 10А
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення 12В / 10А
| Виробник | |
| Артикул | 72d542-98301273 |
Опис Блок живлення 12В / 10А
Блок живлення 220В ― 12В, 120 вт, 10А
Блок живлення 120 Вт імпульсний стабілізований, не герметичний, застосовується для живлення світлодіодних модулів, стрічок, світильників, відеокамер та іншої техніки, якої потребує стабілізованому харчування 12В..
- Мала вага і габарити
- Високий ККД до 90%
- Низька ціна
- Широкий діапазон живлячої напруги
- Наявність вбудованого захисту від КЗ
Характеристики
| Вихідна потужність: | 120Вт |
| Вхідна напруга: | 176-264В |
| Вихідна напруга: | 12+/-0,5 В |
| Струм на виході: | 10А |
| Робоча температура: | -30 ÷ +60°С |
| Розміри: | 117 х 78 х 36 мм |
| Водо - і волого - захист: | IP24, негерметичний |
Відгуки та питання про - Блок живлення 12В / 10А
0.0
Всього відгуків:0