Маркетплейс твоєї Країни![]()
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant 120W Универсальный (KD00MS0013)
В наявності
Код:003156800
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Блок живлення до ноутбуку PowerPlant 120W Универсальный (KD00MS0013)
| Виробник | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 141 мм |
| Глибина | 16 мм |
| Вид | ліцензійний |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.8 A |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 7.4 x 5.0 мм |
| Вихідна напруга | 15 - 20 В |
| Сумісність з ноутбуками | Fujitsu |
Читати повністю
Сховати
Опис Блок живлення до ноутбуку PowerPlant 120W Универсальный (KD00MS0013)
Блок живлення до ноутбука PowerPlant 120W Універсальний (KD00MS0013) забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Цей якісний та надійний адаптер змінного струму дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука або рюкзаку. Блок живлення до ноутбука PowerPlant 120W Універсальний гарантує повний захист Вашого портативного пристрою від стрибків напруги, від перевантажень і короткого замикання. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з більшістю моделей ноутбуків, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи.
Відгуки та питання про - Блок живлення до ноутбуку PowerPlant 120W Универсальный (KD00MS0013)
[[ getCurrentDecimal('1643') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1581') ]] ₴