Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 42 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вікова група | |
| Конструкція | |
| Ємність батареї | 26 мА/год |
| Час зарядки | 6 година |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Максимальна швидкість | 70 км/год |
| Потужність електродвигуна | 1600 Вт |
| Діаметр колеса | 11 мм |
| Колір | |
| Матеріал рами | |
| Рік випуску | 2023 |
| Стан | |
| Особливості | Амортизатор|Ручной тормоз|Подножка |
| Вид шини | |
| Тип батареї | |
| Передній/Задній світло | |
| Дистанция пробега | 60 |
| Рекомендуемая предельная скорость | 50 |
| Доставка/Оплата | Срок отгрузки 5 дней / Полная оплата |
| Вид | Електросамокат |
| Група | Електротранспорт |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
| Підгрупа | Електротранспорт |
Характеристики Crosser ROCKET: для любителів активного відпочинку 11" 60V 3200W 26Ah 111128
В наявності
Код:004044007