Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 167 г |
| Висота | 90 см |
| Ширина | 100 см |
| Вікова група | |
| Довжина | 110 см |
| Матеріал | |
| Тип | Игрушка |
| Упаковка | |
| Колір | |
| Стан | |
| Особливості | Плавающая|Электронная |
| Количество в наборе | 1 |
| Доставка/Оплата | Срок отгрузки 5 дней/ Аванс 200 грн. |
| Вид | іграшка |
| Підгрупа | Іграшки для купання |
| Група | Іграшки та ігри |
| Приналежність | Дітям |
Характеристики Дитяча іграшка для ванни у формі кита з сімома квітами підсвічування та водонепроникним корпусом EL-2148(107А)
В наявності
Код:004043164