Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 31 см |
| Вікова група | |
| Довжина | 66 см |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Стать | |
| Матеріал виготовлення рами | |
| Колір | |
| Стан | |
| Діаметр колеса/диска | |
| Тип амортизації | |
| Надувні колеса | |
| Кількість коліс беговела | |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Велобіг |
| Група | Велосипеди та аксесуари |
| Підгрупа | Дитячі велосипеди |
Характеристики Дитячий біговел KML-05 | Колеса EVA 12", знімні страхувальні колеса, регулювання сидіння та керма
В наявності
Код:004041897