Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 3.6 кг |
| Живлення | |
| Ріжучий елемент | |
| Розташування двигуна | |
| Максимальна кількість обертів | 10000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Тип рукоятки | |
| Тип штанги | |
| Ширина скошування ліски | 300 мм |
| Гарантия | 36 мес. |
| Диаметр лески | 1.6 мм |
| Защитный кожух | Да |
| Комплектация | Триммер Start Pro SGT/E-750<br /> Набор крепежных элементов<br /> Катушка |
| Мощность, Вт | 750 |
| Плавный пуск | Да |
| Страна регистрации торговой марки | Китай |