Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Вікова група | |
| Конструкція | |
| Ємність батареї | |
| Час зарядки | 8 година |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 37 км/год |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Діаметр колеса | 406 мм |
| Колір | |
| Матеріал рами | |
| Рік випуску | 2026 |
| Стан | |
| Особливості | Ручной тормоз|Подножка |
| Вид шини | |
| Тип батареї | |
| Передній/Задній світло | |
| Дистанция пробега | 40 |
| Рекомендуемая предельная скорость | 37 |
| Доставка/Оплата | Срок отгрузки 5 дней / Полная оплата |
| Вид | Електросамокат |
| Група | Електротранспорт |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
| Підгрупа | Електротранспорт |
Характеристики Електросамокат HI BOY VE1 PRO 16" — Потужний міський самокат 500W із великими надувними колесами та запасом ходу до 40 км
В наявності
Код:004041682