Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 38 кг |
| Вікова група | |
| Конструкція | |
| Час зарядки | 5 година |
| Максимальне навантаження | |
| Максимальна швидкість | 40 км/год |
| Потужність електродвигуна | 800 Вт |
| Діаметр колеса | 508 мм |
| Колір | |
| Матеріал рами | |
| Рік випуску | 2026 |
| Стан | |
| Особливості | Амортизатор|Ручной тормоз|Подножка |
| Дистанция пробега | 30 |
| Рекомендуемая предельная скорость | 35 |
| Емкость батареи | 13 |
| Напряжение аккумулятора | 48 |
| Тип электровелосипеда | Фэтбайк |
| Количество мест | 2 |
| Тип тормозной системы | Механический дисковый |
| Наличие корзины / багажника | Без корзины и багажника |
| Съемный аккумулятор | Да |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Електровелосипед |
| Група | Електротранспорт |
| Приналежність | Спорт і активний відпочинок |
| Підгрупа | Електротранспорт |
Характеристики Електровелосипед CRUZZER Chicago 48V 800W 13Ah складаний Fat Bike 20" до 40 км/год чорний
В наявності
Код:004040392