Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Chisa |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | t-skin |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Chisa/T-Skin |
| Довжина (см) | 17.7 |
| Діаметр (см) | 3.5 |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Chisa |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | t-skin |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Chisa/T-Skin |
| Довжина (см) | 17.7 |
| Діаметр (см) | 3.5 |