Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Колір корпусу | |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Довжина мережевого шнура | |
| Режим Турбо | |
| Кількість насадок | 5 |
| Кількість температурних режимів | |
| Регулювання швидкості | |
| Довжина | 97 мм |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип живлення | |
| Функція іонізації | |
| Потужність фена | 1600 Вт |
| Холодний обдув | |
| Дифузор | |
| Турмалінове покриття | Так |
| Стан | |
| Незалежне регулювання швидкості і температурного режиму | |
| Тип | Фен |