Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Фен Vilgrand VHD-1809FH green
| Виробник | |
| Вага | 0.45 кг |
| Кількість швидкостей | |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Габарити | 250 х 200 х 85 мм |
| Призначення | побутовий |
| Функції | подача холодного повітря |
| Тип | дорожній (компактний) |
| Також шукають | недорогі |
| Насадки | концентратор |
| Потужність | 1800 Вт |
| Колір | зелений |
| Особливості | петля для підвішування |
Читати повністю
Сховати
Опис Фен Vilgrand VHD-1809FH green
Фен VHD-1809FH – стильний, функціональний прилад, який стане надійним помічником для створення бездоганних зачісок як у домашніх умовах, так і у поїздках. Прилад має оригінальний дизайн, міцний, пластиковий корпус у красивому золотому кольорі, зручну ручку, що складається. Потужність пристрою в 1800 Вт забезпечує роботу у двох швидкісних та теплових режимах роботи. Прилад невеликого, зручного розміру, також має петельку для підвішування, має довгий шнур, захист від перегріву і працює з низьким рівнем шуму, що дозволяє зробити процес створення зачісок максимально комфортним і швидким.
Відгуки та питання про - Фен Vilgrand VHD-1809FH green
0.0
Всього відгуків:0