Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.06 кг |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Ємність акумулятору | 1.5 А / ч |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Тип упаковки | |
| Довжина | 55 мм |
| Кількість батарейок | 1 шт. |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | |
| Тип GPS-приймача | |
| Гарячий старт | 1 сек |
| Холодний старт | 30 сек |
| Кількість каналів зв'язку | 32 |
| Чутливість GPS-приймача | 159 дБ |
| Точність визначення координат GPS до: | 5 м |
| Точність визначення швидкості GPS до: | 0.1 м/сек |
| Стан | |
| Повірка | |
| Вбудована АКБ | |
| Ємність вбудованої АКБ | 1500 мАг |
| Алгоритм збору координат | |
| Корпус з магнітами | |
| Минимальная рабочая температура | -20 |
| Контроль авто онлайн | Да |
| Диагональ экрана | 0 |
| Виробник | TKMARS |