Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.05 кг |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Ємність акумулятору | 0.4 А / ч |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Тип упаковки | |
| Довжина | 14 мм |
| Тип GPS-приймача | |
| Стан | |
| Вбудована АКБ | |
| Ємність вбудованої АКБ | 400 мАг |
| Минимальная рабочая температура | -40 |
| Доставка/Оплата | Срок отгрузки 5 дней / Предоплата от 200,00 грн. |
Характеристики GPS Трекер Для Велосипедів І Мотоцик / (Silicon Valley Technology And Quality) Tracker GF-07
В наявності
Код:004044415