Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Інверторний напівавтомат GTM MIG-200SP LCD
| Виробник | |
| Вага | 12 кг |
| Максимальний зварювальний струм | 200 А |
| Напруга холостого ходу | 64 В |
| Номінальний зварювальний струм | 10 А |
| Тривалість навантаження | 30 % |
| Максимальный диаметр проволоки | 1.2 |
| Минимальный диаметр проволоки | 0.8 |
| Гарантия | 12 мес. |
| Клас защиты | IP 21 |
| Максимальный диаметр электрода | 4 мм |
| Метод сварки | MIG/MAG|MMA|TIG |
| Минимальный диаметр электрода | 2.5 мм |
| Мощность, Вт | 8000 |
| Напряжение | Сеть 220В |
| Охлаждение | Воздушное |
| Страна регистрации торговой марки | Украина |
| Функция Антиприлипания "Anti-Stick" | Да |
| Функция Горячий Старт "Hot-Start" | Да |
Читати повністю
Сховати
Опис Інверторний напівавтомат GTM MIG-200SP LCD
Інверторний напівавтомат GTM MIG-200SP LCD
Відгуки та питання про - Інверторний напівавтомат GTM MIG-200SP LCD
0.0
Всього відгуків:0
Інверторний напівавтомат GTM MIG-200SP LCD
[[ getCurrentDecimal('23873') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('22919') ]] ₴