Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Призначення кондиціонера | |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інвертор | |
| Колір корпусу | |
| Фільтр | |
| Таймер | |
| Дисплей | |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Пульт дистанційного керування | |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Використовуваний холодоагент | |
| Частота | 50 Гц |
| Функція пам'яті | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Рекомендована площа приміщення | 28 м² |
| Потужність охолодження | 2800 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Захист від замерзання | |
| Потужність обігріву | 2800 Вт |
| Автоматичний режим роботи | |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 5 |
| Нічний режим роботи | |
| Висота внутрішнього блоку | 275 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 950 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 208 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8.5 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 482 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 715 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 28 кг |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/ч |
| Режим осушення повітря | |
| Режим вентиляції | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 785 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 735 Вт |
| Теплий пуск | |
| Тип внутрішнього блоку | |
| Стан | |
| Режим роботи кондиціонера | |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -15 |
| Тип | настенная сплит-система |
| Дополнительный сервис | None |
| Потребляемая мощность, охлаждение, кВт | 0,40-1,25 |
| Потребляемая мощность, нагрев (кВт) | 0,44-1,30 |
Товар не доступний
Характеристики Инверторный кондиционер Hisense AST-09UW4SVETG10G Apple Pie
За тарифами
За тарифами