Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Тип управління | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Інвертор | |
| Рівень шуму | 19 дБ |
| Пульт дистанційного керування | |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Висота внутрішнього блоку | 645 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 645 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 121 мм |
| Висота зовнішнього блоку | 545 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 770 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 288 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 34 кг |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 780 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 830 Вт |
| Тип внутрішнього блоку | |
| Стан | |
| Режим роботи кондиціонера | |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Напряжение сети | None |
| Дополнительный сервис | None |
| Хладаегнт | R-410A |
| Мощность охлаждения (1) | 2500 |
| Назначение кондиционера (1) | Бытовой |
| Вес внутреннего блока (1) | 18.0 |
| Фильтр | None |
| Используемый хладагент (1) | R410a |
Товар не доступний
Характеристики Инверторный кондиционер LG A09IWK/A09UWK
За тарифами
За тарифами