Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Wyze |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Висота | 124 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Тип об'єктива | Фиксированный |
| Кут повороту | 360 град. |
| Кут нахилу | 120 град. |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Тип матриці | CMOS |
| Кут огляду по горизонталі | 120 град. |
| Стан | Новий |
| Тип камери | Wi-Fi |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.9" |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Можливість зміни об'єктивів | Нет |
| Виявлення руху | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Датчик руху | Так |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 110В |
| Перемикання режимів "День/ніч" | Starlight |
| Дальність LED підсвічування | 10 м |
| Минимальная рабочая температура | -20 |
| Цвет | Белый |
Характеристики Камера відеоспостереження WYZE Cam Pan v3 1080p HD Wi-Fi Поворотна камера Зовнішня або внутрішня камера IP65
Немає в наявності
Код:004026128
Магазин
Dim Market
(0.0)
За тарифами