Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Килимок для мишки Lorgar Main 319 Black/Purple (LRG-GMP319)
| Виробник | Lorgar |
| Колір | пурпурний |
| Особливості | ігрові |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | мультиспандекс + гума |
| Тип поверхні | speed |
| Розміри | 900 x 360 мм |
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
Опис Килимок для мишки Lorgar Main 319 Black/Purple (LRG-GMP319)
Серія Main High-Speed для того, щоб ви були швидше за своїх суперників, і це не єдина перевага. Надшвидка поверхня стала можливою завдяки спеціальним низькоопірним волокнам - таке відчуття, що миша літає. Товста 3-міліметрова піна з подвійним рядком по краю забезпечує відмінний комфорт та довговічність. Протиковзна гумова основа не зрушить з місця, поки ви цього не захочете. Не турбуйтеся про сумісність: кожен датчик чудово працює з цим килимком. Використовуйте ігровий килимок для миші Main 319 на свій смак і йдіть збирати фраги!
Розмір (ширина): величезний (від 500 мм) Товщина: 3 мм Матеріал: мультиспандекс + гума Тип поверхні: speed Особливості: ігрові Розміри: 900 x 360 мм Колір: пурпурний Колір: чорнийВідгуки та питання про - Килимок для мишки Lorgar Main 319 Black/Purple (LRG-GMP319)
0.0
Всього відгуків:0
Килимок для мишки Lorgar Main 319 Black/Purple (LRG-GMP319)
[[ getCurrentDecimal('1089') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('1089') ]] ₴