Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 650 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ширина | 51 см |
| Довжина | 183 см |
| Товщина | 30 мм |
| Щільність матеріалу | 16 кг/м3 |
| Колір | |
| Кількість шарів | |
| Стан | |
| Тип коврика | Самонадувающийся |
| Тип назначения | Самонадувной коврик Safari Оранжевый 183х51х3 см Red Point Safari туристический |
Товар не доступний
Характеристики Килимок карімат самонадувний походів Safari Red Point 183х51х3см до -15 Туристичний килимок каримат
За тарифами
За тарифами