Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Регулювання швидкості | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Кут нахилу | 180 град. |
| Варіант установки | Настільний |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Ні |
| Стан | Новий |
| Питание | USB |
| Тип назначения | Компактный вентилятор переносной Fan AND, миниохлаждение на столе с USB подзарядкой |