Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Товар не доступний
Комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic Orange євро цегляний (92670587)
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
За тарифами
Характеристики Комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic Orange євро цегляний (92670587)
| Виробник | |
| Матерiал | ранфорс, stonewash |
| Підодіяльник | на ґудзиках |
| Розмiр комплекту | євро |
| Розмiр пiдковдри | 200х220 см |
| Розмiр простирадла | 240х260 см |
| Размер наволочки | 50х70 см |
| Серия | Stonewash Adriatic |
| Тип малюнку | однотонний |
| Упаковка | Коробка |
| Колiр | коричневий |
| Цвет | Оранжевый |
| Вид постільного комплекту | для дорослих |
Читати повністю
Сховати
Опис Комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic Orange євро цегляний (92670587)
Комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic Orange Країна реєстрації бренду: Україна Країна виробник товару: Туреччина Матеріал: ранфорс "Стоунвош" (бавовна 100%) Щільність: 115-120 г/м2 Підковдра: на ґудзиках Наволочки: на запах Колір: коричневий Упаковка: подарункова крафтова коробка Комплектація: простирадло, підковдра, 2 наволочки Особливості: тканина має ефект легкої помятости, не вимагає прасування і не дає усадку при пранні. Розмір та комплектація постільної білизни від ТМ SoundSleep: Двоспальний Євро: простирадло 240х260 см -1шт, підодіяльник 200х220 см -1шт, наволочка 50х70 см - 2шт. Комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic Orange євро цегляний (92670587). Білизна з яскравої тканини з потертостями додасть родзинку в Вашу спальню. Матеріал комплекту відрізняється стильним злегка вицвілим відтінком тканини з вінтажним ефектом, що додає білизні особливу оригінальність. Такий комплект універсально впишеться в сучасну спальню квартири і спальню заміського будинку. ТМ SoundSleep виробляє високоякісну постільну білизну з натуральних бавовняних матеріалів. Комплекти мають оригінальний дизайн і без сумніву подарують своїм власникам комфорт і затишок. Виробництво і відшив продукції виконується на сучасному комп'ютеризованому швейному обладнанні і проходить жорсткий контроль якості. Постільна білизна від ТМ SoundSleep зробить ваш сон міцним, а відпочинок комфортним.
Відгуки та питання про - Комплект постільної білизни SoundSleep Stonewash Adriatic Orange євро цегляний (92670587)
0.0
Всього відгуків:0