Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина переднього крила | 34.5 см |
| Матеріал | |
| Ширина переднього крила | 7 см |
| Колір | Чёрный |
| Призначення | |
| Кріплення переднього крила | |
| Крило | |
| Стан | |
| Довжина заднього крила | 50 см |
| Загальна вага | 120 г |
| Кріплення заднього крила | |
| Ширина заднього крила | 7 см |
| Доставка/Оплата | Срок доставки 5 дней /Полная оплата |
Характеристики Крила велосипедні DNB-013 24-26 "розсувні зі стопом
В наявності
Код:004044761