Маркетплейс твоєї Країни![]()
Кронштейн Kivi Motion-223
В наявності
Код:003157017
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Кронштейн Kivi Motion-223
| Виробник | |
| Кут повороту | 90 град. |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Кут нахилу | 3 град. |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора |
| VESA | 75 x 75 |
| Відстань до стіни | 56 - 378 мм |
| Кількість ступенів свободи | 4 |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 23" |
| Комплектація | кронштейн, інструкція, монтажний комплект |
| Тип | поворотно-похилий |
| Максимальна підтримувана діагональ | 43" |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Підтримувана діагональ | 24" |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
Читати повністю
Сховати
Опис Кронштейн Kivi Motion-223
Надійне настінне кріплення для телевізорів з діагоналлю від 23 до 43 дюймівКронштейн KIVI Motion-223 гарантує вам не лише безпечне кріплення, а й стильний вигляд вашого телевізора. Міцні деталі кріплення витримують інтенсивне використання. Кронштейн підійде для телевізорів з діагоналлю від 23 до 43 дюймів і вагою до 30 кілограмів. Гнучкість та витонченістьВаш інтер’єр залишиться лаконічним і витонченим, попри ретельно та надійно закріплений телевізор. Перегляд контенту стане значно більш приємним та комфортним завдяки конструкції з вільним нахилом. Поворотний механізм забезпечує максимальну гнучкість огляду, а також комфортний доступ до підключення різноманітних роз'ємів.Легкий монтажЯкщо ви переймаєтеся тим, що монтувати настінне кріплення для телевізора дуже важко, то KIVI Motion-223 саме для вас. Кронштейн має надзвичайно зрозумілу конструкцію, яку легко та просто змонтувати самотужки. Вам також допоможе докладна інструкція з монтажу, яка є у комплекті кожного кріплення, а зручний фіксатор для кабелів довершить процес.Безумовна безпекаКронштейни для телевізорів KIVI Motion-223 пройшли суворі перевірки на безпеку. Професійна випробувальна лабораторія UL / TUV Witness Test Lab підтвердила міцність кріплень, які перевіряли навантаженнями, а також на різних поверхнях. Крім того, кронштейни проходять тест температурою та бризками солоної води, а також перевірку міцності пакування. Все для того, щоб ви отримали справді якісний та надійний продукт!