Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 0.5 кг |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Колір | |
| Призначення | для телевізора для монітора |
| Максимальна підтримувана діагональ | 28" |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13" |
| Комплектація | кронштейн у складеному вигляді, інструкція, гарантійний талон, дюбель 10х50 (3 шт.), гвинт 6х60 (3 шт.), шайба М8 (3 шт.), заглушка пластикова (3 шт.), гвинт 4х12 (4 шт.), гвинт 6х12 (4 шт.), ключ шестигранний (1 шт.) |
| VESA | 100 x 100 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Тип | поворотно-похилий |
| Варіанти встановлення | на стіну |
| Підтримувана діагональ | 23.6" |
| Відстань до стіни | 65 мм |
Характеристики Кронштейн KSL WMB-3012T
Немає в наявності
Код:003157016
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами