Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Тип живлення | |
| Напруга | 4 В |
| Стан | |
| Тип освітлення | Лазер |
| Колірна гамма | Зеленый|Красный |
| Применение освещения | Для концертных залов|Для кинотеатров|Для клубов|Для шоу|Для театров |
| Вид освещения | Рассеянное |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения по мобильности | Стационарное |
| Ток потребления | 1 |
Характеристики Лазерний проектор Диско LASER YL-09 4IN1 кольоровий проектор зі світловими ефектами для будинку і дискотеки з
В наявності
Код:004044625