Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 1.5 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Тип акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 3.6 А / ч |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Тип упаковки | |
| Довжина | 30 мм |
| Робочий діапазон | 25 м |
| Штатив | |
| Похибка вимірювання | 0.3 мм/м |
| Час автоматичного нівелювання | 2 сек |
| Кут самовирівнювання | 4 град. |
| Клас лазера | |
| Лазерний діод | 520 нм |
| Регульовані опори | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | |
| Стан | |
| Обертальний лімб | |
| Робота в похилому положенні | |
| Сигналізація разгоризонтовки | |
| Робочий діапазон з приймачем | 60 м |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Пузырьковый уровень | Нет |
| Наличие Bluetooth | Нет |
| Количество лазерных плоскостей | 4 |
| Тип лазерного нивелира | Построитель плоскостей |
| Тип компенсатора | Магнитный |
Характеристики Лазерний рівень Технопромінь 4D 16 ліній 4×360° зелений промінь, поворотні вежі, самовирівнювання
В наявності
Код:004037744