Характеристики LED підсвітка 50" SLED AOT 50" NU7100F 2X38 3030C d6t 2d1 19S2P REV3 UE50RU7445UXXC 1 планка Світлодіод 7х2 мм
| Виробник | |
| Вид запчасти | Матрицы |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 38 |
| Діагональ (дюйми) | 50" |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Напруга одного LED діода | 6V |