Характеристики LED підсвітка 55" Samsung UE55NU7172 LH55QBNEBGC UE55NU7400 HG55NJ678U 1 планка Світлодіод 6,5х2 мм
| Виробник | |
| Вид запчасти | Матрицы |
| Кількість LED діодів на планці (шт.) | 40 |
| Діагональ (дюйми) | 55" |
| Кількість планок в комплекті (шт.) | 2 |
| Загальна довжина планок (мм.) | Використовується одна суцільна планка |
| Напруга одного LED діода | 6V |
| Довжина одної планки (мм) | 597 |
| Термоскотч на планках | присутній |
| Кількість PIN для підключення LED планки | 4 |
| Матеріал основи планки | алюміній |
| Форма та розмір лінзи (діода) | Світлодіод 6,5х2 мм |