Маркетплейс твоєї Країни![]()
Ліхтар для дому з зарядкою від розетки BL-502 T6+COB, Потужний ліхтар із можливістю зарядки LE-80
В наявності
Код:003604200
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Ліхтар для дому з зарядкою від розетки BL-502 T6+COB, Потужний ліхтар із можливістю зарядки LE-80
| Виробник | |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Цвет | Черный |
| Cпособы зарядки | От USB |
| Вид | Ручные |
| Защищенность | Противоударные |
| Количество светодиодов | 1 |
| Наличие предохранителя | Да |
| Размеры | 170х34х28 мм |
| Расстояние между электродами | 8 мм |
| Тип | Фонари |
| Товар | Фонарь уличный ручной BL-502, Фонарь для домашних нужд переносной с лед лампой LE-80 |
| Толщина пробоя | 35 мм |
| Форм-фактор | Фонарь |
| Элементы питания | Встроенный аккумулятор |
Читати повністю
Сховати
Опис Ліхтар для дому з зарядкою від розетки BL-502 T6+COB, Потужний ліхтар із можливістю зарядки LE-80
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео! 👇Тисни "Детальніше!"👇
📰 Ліхтар для дому з зарядкою від розетки BL-502 T6+COB, Потужний ліхтар із можливістю зарядки LE-80
💎 Світлодіодний ліхтар світильник BL-502 буде Вам корисним помічником і вдома, і на відпочинку і на роботі. Корпус виготовлений із алюмінієвого сплаву – дуже міцний і при цьому легкий. У корпусі ліхтаря вбудований додатковий СОВ світлодіод, тому даний ліхтар можна використовувати і як світильник.Пилозахисний та ударостійкий. Живлення від акумулятора тип 18650. Заряджається від зарядки USB (у комплекті не поставляється). На корпусі ліхтаря є металевий затискач, для зручного носіння. За допомогою масштабування можна регулювати кут освітлення.
- 🔸 Комплектація: ліхтар, кабель USB
- 🔸 Кількість діодів: 2
- 🔸 Оптичний зум: так
- 🔸 Кількість режимів роботи: 4 (100% XPE, 50% XPE, СОВ, СОВ миготливий)
- 🔸 Матеріал: метал
- 🔸 Тип харчування: АКБ 18650
- 🔸 Розміри: діаметр 25 мм, довжина 138 мм
Відгуки та питання про - Ліхтар для дому з зарядкою від розетки BL-502 T6+COB, Потужний ліхтар із можливістю зарядки LE-80
[[ getCurrentDecimal('301') ]] ₴