Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 2 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | цинковий сплав |
| Колір | золотий |
| Країна | Китай |
| Діаметр (см) | 2.5 |
| Довжина (см) | 12.3 |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 2 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Матеріал | цинковий сплав |
| Колір | золотий |
| Країна | Китай |
| Діаметр (см) | 2.5 |
| Довжина (см) | 12.3 |
| Марка/Лінія | Baile/Pretty Love |