Маркетплейс твоєї Країни![]()
Машинка для стрижки Remington HC5100
В наявності
Код:002628616
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Машинка для стрижки Remington HC5100
| Виробник | |
| Матеріал лез | |
| Живлення | від мережі |
| Тип встановлення довжини | телескопічні насадки |
| Ширина ножа | 45 мм |
| Довжина стрижки | 1 - 23 мм |
| Колір | червоний |
| Габарити | 18.2 х 4.8 х 4.9 см |
| Також шукають | недорогі |
| Вага | 293 г |
| Тип мотора | роторний |
| Комплектація | інструкція |
| Габарити в упаковці | 23.7 х 7.8 х 14.7 см |
| Вага в упаковці | 442 г |
| Тип управління | повзункове |
| Додатково | мотор pro power - 2 x ефективніше стрижка |
Читати повністю
Сховати
Опис Машинка для стрижки Remington HC5100
Нова машинка для стрижки Remington HC 5100 My Groom – це вдале поєднання ціни та відмінної якості. Дана машинка для стрижки має все, що потрібно для домашнього використання і навіть більше.
Машинка оснащена потужним двигуном Pro Power, який забезпечить швидку, легку і ефективну стрижку.
Також, машинка Remington HC 5100 My Groom має самозаточуємі леза з нержавіючої сталі, що означає, що машинка прослужить вам довго, а якість стрижки буде залишатися такою ж, як і в перший раз ще довгі роки.
Хочете кардинально змінити зачіску або підрівняти вже наявну? В комплект входить регульований гребінь, який подарує вам комфортну стрижку будь-якої довжини.
12 налаштувань довжини, від 1 до 23 см, дасть можливість створити бажану стрижку з оптимальною для вас довжиною.
Машинка проводова, що гарантує надійну роботу. А для більшої зручності шнур від'єднується.
Відгуки та питання про - Машинка для стрижки Remington HC5100
[[ getCurrentDecimal('1610') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('1609') ]] ₴