Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Щіточка для чищення | |
| Кількість насадок | 4 |
| Ширина леза | 46 мм |
| Тип елементів живлення | |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Час заряду акумулятора | 3 година |
| Час роботи від акумулятора | 100 хв |
| Тип живлення | Аккумулятор|Сеть 220 В |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Регулювання довжини | |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.8 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Матеріал лез | |
| Швидкість мотора | 9000 об/хв |
| Стан | |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для стрижки головы |
| Доставка/Оплата | Термін відвантаження 5 днів |
| Вид | Машинка для стрижки |
| Приналежність | Побутова техніка |
| Група | Дрібна побутова техніка |
| Підгрупа | Техніка для краси і здоров'я |
Характеристики Машинка для стрижки VGR V-653 Professional Hair Clipper акумуляторна USB-C чорна
В наявності
Код:004040612