Маркетплейс твоєї Країни![]()
Товар не доступний
Провідна потужна машинка для стрижки волосся VGR V-130, Машинка для точної стрижки бороди і волосся TA-15
За тарифами
Характеристики Провідна потужна машинка для стрижки волосся VGR V-130, Машинка для точної стрижки бороди і волосся TA-15
| Виробник | |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Производитель | VGR |
| Цвет | Черный |
| Количество насадок в комплекте | 4 |
| Время автономной работы, мин | 300 |
| Насадки | 3; 6; 9; 12 мм |
| Время зарядки аккумулятора, мин | 150 |
| Дополнительные функции | Защита от перегрева |
| Зона использования | Для окантовки; Для бороды и усов; Для головы; Для интимных зон; Для тела |
| Количество установок длины стрижки | 4 |
| Питание | Сеть 220 В |
| Пол | Женские; Мужские |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Товар | Професиональная машинка для стрижки волос, Малошумная машинка для стрижки волос Триммер висков TA-15 |
Читати повністю
Сховати
Опис Провідна потужна машинка для стрижки волосся VGR V-130, Машинка для точної стрижки бороди і волосся TA-15
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео! 👇Тисни "Детальніше!"👇
📰 Провідна потужна машинка для стрижки волосся VGR V-130, Машинка для точної стрижки бороди і волосся TA-15
💎 VGR V-130 – це компактна машинка для стрижки волосся, оснащена ножами з високоміцної нержавіючої сталі, які мало схильні до зносу і механічних пошкоджень, що забезпечує якісну роботу ріжучих елементів протягом усього терміну служби Виробником передбачено чотири насадки, що дозволяють отримати необхідну довжину волосся діапазоні від 3 до 12 мм, і важіль на корпусі для більш точного регулювання, що дає можливість створювати різноманітні стрижки.
💎 Характеристики:
- 🔸 Ширина ножа: 40 мм;
- 🔸 Насадки: 4 шт. (3/6/9/12 мм);
- 🔸 Харчування: Мережа;
- 🔸 Живлення: Мережа 220В, 50 Гц;
- 🔸 Довжина кабелю живлення: 2.5 м.
- 🔸 Потужність: 7 Вт;
- 🔸 Матеріал корпусу: ABS пластик;
- 🔸 Мінімальна довжина зрізу: 0.8 мм;
💎 Портативна та зручна машинка для стрижкиVGR V-130, що працює від мережі, допоможе вам самостійно, легко та швидко створювати стрижки будь-якої складності та на будь-який смак.
💎 Комплектація:
- 🔸 Насадки – 4 штуки;
- 🔸 Ножиці;
- 🔸 Масло для змащування лез;
- 🔸 Машинка для стрижки VGR V-130;
- 🔸 Щітка для очищення;
- 🔸 Інструкція (англійською мовою);
- 🔸 гребінець;
- 🔸 Фірмова упаковка.