Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Масляний поршневий компресор GTM KABM2024
| Виробник | |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Вага | 23.5 кг |
| Тип поршневого компресора | |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Количество цилиндров | 1 |
| Рабочее давление | 8 |
| Габариты | 59х29х62 см |
| Гарантия | 12 мес. |
| Диаметр поршней | 47 |
| Длинна сетевого кабеля | 1.5 м |
| Клас защиты | IP54 |
| Количество манометров | 2 |
| Количество поршней | 1 |
| Комплектация | Картонная коробка |
| Конструкция | Масляный |
| Максимальная производительность | 170 л/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Регулировка рабочего давления | Да |
| Ресивер | Да |
| Страна регистрации торговой марки | Украина |
| Тип компрессора | Поршневой |
Читати повністю
Сховати
Опис Масляний поршневий компресор GTM KABM2024
Масляний поршневий компресор GTM KABM2024
Відгуки та питання про - Масляний поршневий компресор GTM KABM2024
0.0
Всього відгуків:0
Масляний поршневий компресор GTM KABM2024
[[ getCurrentDecimal('7184') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6897') ]] ₴