Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Знижка
Характеристики Масляний поршневий компресор GTM KAV3050
| Виробник | |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 45 кг |
| Тип поршневого компресора | |
| Об'єм ресивера | 50 л |
| Количество цилиндров | 2 |
| Рабочее давление | 8 |
| Габариты | 71х31х65 см |
| Гарантия | 12 мес. |
| Диаметр поршней | 47 мм |
| Длинна сетевого кабеля | 1.5 м |
| Клас защиты | IP54 |
| Количество манометров | 2 |
| Количество поршней | 2 |
| Комплектация | Картонная коробка |
| Конструкция | Масляный |
| Максимальная производительность | 290 л/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Регулировка рабочего давления | Да |
| Ресивер | Да |
| Страна регистрации торговой марки | Украина |
| Тип компрессора | Поршневой |
Читати повністю
Сховати
Опис Масляний поршневий компресор GTM KAV3050
Масляний поршневий компресор GTM KAV3050
Відгуки та питання про - Масляний поршневий компресор GTM KAV3050
0.0
Всього відгуків:0
Масляний поршневий компресор GTM KAV3050
[[ getCurrentDecimal('13903') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('13595') ]] ₴