Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики Мастурбатор для чоловіків Жіночий торс з реалістичною вагіною та анусом
| Виробник | We Love |
| Матеріал | TPE ( термопластичный эластомер) |
| Колір | |
| Тип мастурбатора | Вагина|Попка|Многоразового использования |
| Рельєф маструбатора | Внутренние стенки мастурбатора покрыты выпуклыми частицами и бороздками для реалистичных ощущений |
| Название | Мастурбатор для мужчин Женский торс с реалистичной вагиной и анусом |
| Короткое описание | Отличная идея для поклонников разнообразия! Вы можете мастурбировать, фантазируя о вагинальном и анальном проникновении. Мастурбатор из мягкого, нежного, но упругого материала подарит вам райское наслаждение. |
| Дополнительная информация | Розмір 24*15*9 см |
| Совместимость | Лубриканты на водной основе |
| Раздел | Мастурбаторы |
| Бренд | We Love |
| Упаковка | Фирменный пакет |
| Максимальный диаметр | 6 см |
| Максимальная длина | 24 см |
| Особенности мастурбатора | С закрытой головкой |
| Артикул для отображения на сайте | ZW26NR |
| Наличие | В наличии |
| Цена | 1050.00 |
Читати повністю
Сховати
Опис Мастурбатор для чоловіків Жіночий торс з реалістичною вагіною та анусом
Споглядання втілення бажань – ось що надає цей реалістичний мастурбатор для чоловіків, натхненний найтаємнішими еротичними фантазіями. Цей штучний торс має дві унікальні інтимні зони: вологу і ніжну вагіну, а також вузький і апетитний анус. Випуклі груди додають гостроти та можливості для ігор в іспанську пристрасть. Мастурбатор вражає своєю повноцінною вагіною та анусом, а також чудово деталізованими лабіями.
Дотик до цього виробу з кібершкіри змусить вас подумати, що він справжній. Насолоджуйтеся відчуттями всередині піхви та ануса: обидва отвори еластичні та ідеально підійдуть під будь-який розмір. Цей аксесуар створений з м'якого та еластичного термопластичного еластомеру, що ідеально імітує людське тіло. Матеріал абсолютно безпечний для шкіри, не викликає алергічних реакцій та не містить шкідливих фталатів.
Після використання рекомендується ретельно промити та обробити поверхню виробу, щоб зберегти його довговічність та забезпечити бархатистість та ніжність поверхні.
Гнучкий матеріал забезпечує можливість розтягування тунелю на ваш розсуд. Унікальна структура внутрішньої порожнини максимізує стимуляцію. Елегантний зовнішній вигляд жіночого тіла сприяє еротичним переживанням. Водонепроникність дозволяє використовувати мастурбатор у душі чи у ванні. Анатомічний профіль продуманий так, щоб зробити максимум задоволення. Цей мастурбатор – не тільки предмет задоволення, але й мистецтво втілення ваших фантазій.
Увага! Користуватись мастурбатором потрібно лише з лубрикантами . Бережіть інтимну іграшку від механічних пошкоджень. Це продовжить «життя» іграшці та зробить використання більш комфортним та приємним. Після використання мастурбатор необхідно промити теплою, проточною водою та обробити засобом для догляду за секс-іграшками.
Відгуки та питання про - Мастурбатор для чоловіків Жіночий торс з реалістичною вагіною та анусом
[[ getCurrentDecimal('1102') ]] ₴