Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile |
| Довжина (см) | 19.5 |
| Діаметр (см) | 18 |
| Живлення | батарейки аа (2 штуки) |
Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | Lybaile |
| Діаметр | 5 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Країна | Китай |
| Марка/Лінія | Baile |
| Довжина (см) | 19.5 |
| Діаметр (см) | 18 |
| Живлення | батарейки аа (2 штуки) |