Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 750 г |
| Висота | 72 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | |
| Колір | |
| Антиковзка підошва | |
| Максимальна кількість аркушів | 40 шт. |
| Діаметр пробитого отвору | 5.5 мм |
| Відстань між пробитими отворами | 80 мм |
| Фіксатор | |
| Лінійка поділу на формати | |
| Кількість пробиваючих отворів | 2 |