Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики М'ясорубка Gorenje MG1802SJW
| Виробник | |
| Вага | 3.9 кг |
| Матеріал корпусу | |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Максимальна потужність | 1800 Вт |
| Продуктивність | 2.1 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 2 шт (діаметр отворів: 3мм, 8мм) |
| Насадки | шинкування |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Довжина шнура | 1.1 м |
| Габарити | 306 х 290 х 200 мм |
| Колір | білий |
Читати повністю
Сховати
Опис М'ясорубка Gorenje MG1802SJW
Дві шліфувальні пластиниПриготування різноманітних страв із фаршу потребує різної структури м'яса. Завдяки можливості вибору між 3- та 8-міліметровими пластинами для подрібнення ви можете просто налаштувати результат помелу відповідно до вашого улюбленого рецепту та м'ясних кульок.Нескінченні можливості нарізки та подрібненняВи самі вибираєте, як нарізати овочі, натерти сир пармезан чи подрібнити волоські горіхи. Поставляються три різні конуси – для товстої нарізки, шатківниці та подрібнення. Не хвилюйтеся - ніяке кулінарне випробування не буде для вас дуже складним.Насадка для соковижималкиЗавдяки системі подвійного шнека віджимання фруктів та м'яких овочів відбувається дуже ефективно. Наприкінці цього спеціального подвійного віджимання м'якоть відокремлюється від соку. В результаті в соку менше бульбашок повітря, сік більш шовковистий, а температура приготування соку нижче, що дозволяє зберігати соку більше ферментів.Безпека понад усеНе треба турбуватися, маючи на кухні такий потужний прилад. Оснащений 3-точковою системою безпеки. Він не працюватиме, якщо насадка не буде повністю на місці, у нього є захист від перегріву та миттєва зупинка двигуна при виявленні будь-якої несправності.Реверсивний перемикачМ'ясорубка оснащена перемикачем реверсу, який допоможе вам у разі заклинювання. Функція реверсу реально економить час, якщо ви намагаєтеся перемолоти м'ясо з великою кількістю сполучної тканини. Максимальна потужність: 1800 Вт Номінальна потужність: 350 Вт Продуктивність: 2.1 кг/хв Функція "Реверс": так Диски для фаршу: 2 шт (діаметр отворів: 3мм, 8мм) Насадки: для томатів Насадки: «кеббе» Насадки: насадка для ковбасок Насадки: терка Насадки: шинкування Захист мотора від перегріву: так Матеріал корпусу: пластик Довжина шнура: 1.1 м Габарити: 306 х 290 х 200 мм Вага: 3.9 кг Колір: білий
Відгуки та питання про - М'ясорубка Gorenje MG1802SJW
0.0
Всього відгуків:0
М'ясорубка Gorenje MG1802SJW
[[ getCurrentDecimal('7325') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6344') ]] ₴