Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики М'ясорубка Moulinex ME307832
| Виробник | |
| Вага | 4 кг |
| Реверс | є |
| Матеріал корпусу | метал |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт |
| Насадки | шинкування |
| Габарити | 280 х 224 х 409 |
| Колір | сріблястий |
| Продуктивність | 1.9 кг/хв |
Читати повністю
Сховати
Опис М'ясорубка Moulinex ME307832
Висока ефективність Успішно та швидко подрібнити до 1.9 кг/хв можна завдяки потужному двигуну (1600 Вт - максимальна потужність двигуна).
Універсальність 7 приладів в одному: 3 нержавіючі сітки - дрібна, середня, велика - для різних рецептів; 2 барабани з нержавіючої сталі для подрібнення і нарізки, насадка для томатів і ягід, насадка для приготування ковбас.
Простота у використанні та зберіганні З ручкою для зручного зберігання та транспортування.
Реверс Успішно нарізати м'ясо без засмічення можна завдяки зворотному режиму.
10 років можливості ремонту Довговічність товару як візитна картка бренду гарантована не лише високими стандартами якості продукції, а й новою програмою «Можливість ремонту 10 років». Це дає вам можливість користуватися технікою протягом багатьох років без необхідності купувати новий товар. Навіть через 10 років після відходу моделі з ринку ви можете без будь-яких ускладнень відремонтувати пристрій. Дана можливість надається за допомогою наявності складу з усіма запчастинами, які зберігаються протягом зазначеного гарантованого періоду (10 років), а також 3D принтерами, які можуть виготовити необхідну деталь за найкоротший термін.
Максимальна потужність: 1600 Вт Продуктивність: 1.9 кг/хв Функція "Реверс": так Диски для фаршу: 3 шт Насадки: для томатів Насадки: насадка для ковбасок Насадки: терка Насадки: шинкування Матеріал корпусу: метал Габарити: 280 х 224 х 409 Вага: 4 кг Колір: сріблястийВідгуки та питання про - М'ясорубка Moulinex ME307832
[[ getCurrentDecimal('5623') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('5622') ]] ₴