Маркетплейс твоєї Країни![]()
Характеристики М'ясорубка Tefal NE688837
| Виробник | |
| Вага | 5.17 кг |
| Реверс | є |
| Матеріал корпусу | метал |
| Габарити | 400 x 180 x 365 мм |
| Насадки | насадка для ковбасок |
| Максимальна потужність | 2200 Вт |
| Продуктивність | 4.5 кг/хв |
| Функція "Реверс" | так |
| Диски для фаршу | 3 шт |
| Захист мотора від перегріву | так |
| Колір | чорний |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис М'ясорубка Tefal NE688837
М'ясорубка Tefal NE688837 з високою потужністю дозволяє перемелювати будь-яке м'ясо легко та швидко. Завдяки потужності 2200 Вт і продуктивності до 4.5 кг на хвилину можна швидко приготувати фарш для ковбаскок, фрикадельок, котлет, голубців та багато чого іншого.
Довга служба завдяки міцному механізму кріплення.
Завдяки функції реверсу вона переробляє навіть важко подрібнюване м'ясо.
У комплект входять 3 різні решітки для м'яса (для дрібного, середнього та крупного помелу), 4 барабани для терки/шинкування, барабан для нарізки кубиків, насадки для кебе та ковбас.
Зручне транспортування за допомогою вбудованої великої ручки.
Просте зберігання аксесуарів завдяки спеціальному відсіку в який можна скласти всі необхідні частини.
Насадки: терка Максимальна потужність: 2200 Вт Продуктивність: 4.5 кг/хв Функція "Реверс": так Диски для фаршу: 3 шт Насадки: насадка для нарізання кубиками Насадки: «кеббе» Насадки: насадка для ковбасок Захист мотора від перегріву: так Матеріал корпусу: метал Матеріал корпусу: пластик Габарити: 400 x 180 x 365 мм Вага: 5.17 кг Колір: сірий Колір: чорний