Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 650 г |
| Ширина | 50 мм |
| Спрямованість | Кардиоидная |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Тип | |
| Довжина шнура | 2 м |
| Частота | 16000 Гц |
| Колір | |
| Опір | 600 Ом |
| Вид | |
| Стан | |
| Тип роз'єму | |
| Підключення пристрою | |
| Спосіб установки/кріплення | |
| Чувствительность | -54 |
| Потребляемый ток | 100 |