Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 271 мм |
| Ширина | 457 мм |
| Глибина | 362 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування за часом |
| Додатково | таймер |
| Колір | чорний |