Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 9.5 кг |
| Висота | 243 мм |
| Ширина | 466 мм |
| Глибина | 336 мм |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
| Додатково | таймер |
| Колір | білий |