Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Характеристики Мікрохвильова піч Ardesto GO-S825S
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 11.5 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 262 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Глибина | 344 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | сірий |
| Спосіб установки | окремостояча |
| Тип | звичайна (соло) |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | емаль |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | механічний |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | автовідключення |
| Діаметр поворотного піддону | 245 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Ardesto GO-S825S
Мікрохвильова піч Ardesto GO-S825S допоможе швидко та ефективно розігріти чи приготувати смачну, ароматну їжу. Для додаткового комфорту обладнана таймером, який повідомить про закінчення роботи. Модель проста та легка у використанні. За допомогою механічного управління буде зручно задавати певний режим та час роботи. Є 6 рівнів потужності. Можна швидко та ефективно розігріти їжу чи розморозити потрібні продукти. Невибагливий пристрій і у догляді. Достатньо ретельно промити мікрохвильову піч і вона знову буде готова до роботи. При правильній експлуатації товар прослужить довгий час. Тип: звичайна (соло) Спосіб установки: окремостояча Об'єм: 20 літрів Тип гриля: відсутній Тип внутрішнього покриття: емаль Потужність НВЧ: 800 Вт Тип керування: механічний Тип відкриття дверцят: ручка Функції та спеціальні програми: розморожування Оснащення: поворотний стіл Особливості: автовідключення Діаметр поворотного піддону: 245 мм Додатково: піднос що обертається Додатково: підсвічування камери Додатково: таймер Додатково: швидкий старт Ширина: 452 мм Глибина: 344 мм Висота: 262 мм Вага: 11.5 кг Колір: сірий
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Ardesto GO-S825S
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Ardesto GO-S825S
[[ getCurrentDecimal('3483') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('3483') ]] ₴