Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Мікрохвильова піч Bosch BFL623MC3
Немає в наявності
Код:002628504
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Мікрохвильова піч Bosch BFL623MC3
| Виробник | BOSCH |
| Вага | 13 кг |
| Тип гриля | відсутній |
| Висота | 382 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Дисплей | дисплей |
| Тип | звичайна (соло) |
| Спосіб установки | вбудована |
| Об'єм | 20 літрів |
| Тип внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип керування | електронний |
| Тип відкриття дверцят | кнопка |
| Функції та спеціальні програми | розморожування |
| Оснащення | поворотний стіл |
| Особливості | годинник |
| Діаметр поворотного піддону | 270 мм |
| Додатково | швидкий старт |
| Колір | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Мікрохвильова піч Bosch BFL623MC3
Вбудована мікрохвильова піч BOSCH BFL623MC3
- Максимальна потужність: 800 Вт; 5 налаштувань потужності мікрохвильової печі: 90 Вт, 180 Вт, 360 Вт, 600 Вт, 800 Вт
- Внутрішній об'єм: 20 л
- Внутрішня камера з нержавіючої сталі
- Система очищення AquaClean
- Багатофункціональний годинник EasyClock включає побутовий таймер, таймер приготування, встановлення закінчення приготування.
- Поворотний перемикач Rotary Control
- Легкість в управлінні: простота та зручність у роботі
- AutoPilot 7 автоматичні програми із встановленням ваги продукту
- 4 режими розморожування та 3 програми приготування їжі в мікрохвильовій печі
- LED-освітлення внутрішнього простору робочої зони
- Скляний піднос діаметром 27 см
- Дверцята навішуються зліва
- Кнопка відкриття дверей
БЕЗПЕКА
- Функція "Дитяча безпека"
- Автоматичне захисне відключення залежно від виставленої температури та часу роботи
- Система охолодження приладу дозволяє вбудувати в будь-який кухонний гарнітур
- Довжина мережевого кабелю: 130 см
- Потужність підключення: 1.27 кВт
- Норма напруги 230Вт ± 10%
Основні переваги при виборі та купівлі мікрохвильової печі BOSCH BFL623MC3
- Мікрохвильова піч: економія часу приготування, розморожування та повторного нагрівання посуду.
- Автопілот 7: кожна страва буде приготовлена ідеальною завдяки 7 встановленим автоматичним програмам.
- LED-дисплей: легкий у використанні завдяки функції таймера.
- QuickStart: розігрійте їжу одним натисканням кнопки.
- Cleaning Assistance: найменші витрати на очищення завдяки новій опції очищення, особливо для очищення легких забруднень.
Відгуки та питання про - Мікрохвильова піч Bosch BFL623MC3
0.0
Всього відгуків:0
Мікрохвильова піч Bosch BFL623MC3
[[ getCurrentDecimal('14506') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('14506') ]] ₴